Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea lavabila Innenweis 8,5l

Număr anunț
DA22955651
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI RO4393840)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51,26 RON
Valoare atribuită
51,26 RON
Data publicării
07.05.2019 09:48
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51,26 RON

din 51,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.