Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa de baza socket 1150 pentru computer, ASRock H81TM-ITX R2.0, H81, DualDDR3-1600 SATA3 HDMI DVI
- Număr anunț
- DA22953034
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333,61 RON
- Valoare atribuită
- 363,87 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 21:48
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
363,87 RON
din 333,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro