Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asigurare RCA autoutilitara Renault Kangoo

Număr anunț
DA22959184
Autoritate contractantă
COMUNA VOINESTI (PRIMARIA VOINESTI IASI) (CUI 4540208)
Furnizor / câștigător
BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
996,75 RON
Valoare atribuită
996,75 RON
Data publicării
07.05.2019 11:40
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

996,75 RON

din 996,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.