Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa sanitara de prim ajutor nedetasabila, pentru fixare pe perete, avizata MS
- Număr anunț
- DA22945493
- Autoritate contractantă
- U. M. 0242 BRAILA (CUI 15490598)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,18 RON
- Valoare atribuită
- 420,18 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 11:52
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,18 RON
din 420,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro