Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telacomp - Comprese din tifon cu fir radioopac ţesut, in 12 straturi 7,5 x 7,5 cm , 10 x 10 cm
- Număr anunț
- DA22944143
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI RO3102390)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 997,40 RON
- Valoare atribuită
- 997,40 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 11:15
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
997,40 RON
din 997,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro