Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii cercetare sociologica in cadrul proiectului ROHU-14
- Număr anunț
- DA22946085
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA "SOCIETY FOR BUSINESS EXCELLENCE (SOCIETATEA PENTRU EXCELENTA IN AFACERI)" (CUI 25635440)
- Cod CPV
- 79315000-5 · Servicii de cercetare sociala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.700 RON
- Valoare atribuită
- 110.700 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:12
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110.700 RON
din 110.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro