Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA CU SPATA REFRIGERATA

Număr anunț
DA22959222
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic "PAUL DIMO" GALATI (CUI 3126667)
Furnizor / câștigător
ALIMENT SCOP SRL (CUI RO35086560)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,20 RON
Valoare atribuită
161,20 RON
Data publicării
07.05.2019 11:41
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 21:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,20 RON

din 161,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.