Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salam Bantean flowpack cca 0.40 kgSalam Victoria cca 2 kg

Număr anunț
DA22951012
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131120-2 · Salamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,18 RON
Valoare atribuită
102,18 RON
Data publicării
06.05.2019 14:57
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,18 RON

din 102,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.