Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,8% sub estimat
PULPE PUI SUPERIOARE DEZOSATE REF
- Număr anunț
- DA22948329
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
- Furnizor / câștigător
- LUIGI SRL (CUI RO2517969)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.425,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.920 RON 20,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 13:29
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.920 RON
din 2.425,60 RON estimat
20,8%
Adjudecat la 79,2% din estimat · economie 505,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.