Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,9% sub estimat
PULPA PORC
- Număr anunț
- DA22948195
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
- Furnizor / câștigător
- LUIGI SRL (CUI RO2517969)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,92 RON
- Valoare atribuită
- 748 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 13:25
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
748 RON
din 1.008,92 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 260,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.