Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de origine animala, carne si produse din carne
- Număr anunț
- DA22941270
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80,29 RON
- Valoare atribuită
- 146,44 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:40
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 16:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
146,44 RON
din 80,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro