Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,4% sub estimat
Canapea, Rafturi si Etajere
- Număr anunț
- DA22939745
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.188,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.937,81 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 08:17
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.937,81 RON
din 2.188,23 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 250,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.