Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA22932703
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU BACAU (CUI 29144012)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.061 RON
Valoare atribuită
1.061 RON
Data publicării
03.05.2019 09:00
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 07:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.061 RON

din 1.061 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.