Ofertă acceptată Cumpărare directă

castraveti

Număr anunț
DA22950387
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI (CUI 4447444)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15331100-8 · Legume proaspete sau congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,50 RON
Valoare atribuită
5,50 RON
Data publicării
06.05.2019 14:36
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,50 RON

din 5,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.