Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bec normal - E27, 40W/60W/75W/100W E27, in cutie carton

Număr anunț
DA22950369
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII PRISACANI (CUI 17150266)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390 RON
Valoare atribuită
390 RON
Data publicării
06.05.2019 14:35
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390 RON

din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.