Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22955468
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.64 GALATI (CUI 29084778)
Furnizor / câștigător
INTERTOP SRL (CUI 12344318)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,27 RON
Valoare atribuită
126,27 RON
Data publicării
07.05.2019 09:42
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,27 RON

din 126,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.