Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASTURE FIXATOR BRANULA 6 x 8 cm; ACE SERINGA STERILE G23; Camp operator steril 2 straturi 45 x 75

Număr anunț
DA40757437
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235 RON
Valoare atribuită
235 RON
Data publicării
03.07.2026 11:19
Termen limită
08.07.2026 17:00
Data finalizării
03.07.2026 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235 RON

din 235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.