Ofertă acceptată Cumpărare directă

BISCUITI SPIETA TIP PICNIC AMBALATI 0.065 KG 30 BUC/BAX

Număr anunț
DA22959678
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ROSIORII DE VEDE (CUI 4568250)
Furnizor / câștigător
SPICUL SA (CUI RO1391799)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.364,50 RON
Valoare atribuită
4.364,50 RON
Data publicării
07.05.2019 11:54
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.364,50 RON

din 4.364,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.