Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPAPE DE SIGURZNTA VERIFICARE REGLARE SI ELIBERARE DECLARATIE DE CONFORMITATE

Număr anunț
DA22960797
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
Furnizor / câștigător
CERVES SRL (CUI RO27471760)
Cod CPV
71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375 RON
Valoare atribuită
375 RON
Data publicării
07.05.2019 12:32
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375 RON

din 375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.