Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA EXIT

Număr anunț
DA22957319
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534,77 RON
Valoare atribuită
534,77 RON
Data publicării
07.05.2019 10:42
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

534,77 RON

din 534,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.