Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant solid clorigen tb. 3.2 GR - CLOROM x cutie 200 Tablete
- Număr anunț
- DA22950449
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- G & M 2000 SRL (CUI RO4057646)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.610 RON
- Valoare atribuită
- 2.610 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 14:38
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 07:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.610 RON
din 2.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro