Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP ProBook 460 G11 cu procesor Intel® Core™ Ultra 7 155U pana la 4.8GHz, 16'', WUXGA, IPS, 16

Număr anunț
DA40756551
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.388,42 RON
Valoare atribuită
3.388,42 RON
Data publicării
03.07.2026 10:32
Termen limită
08.07.2026 17:00
Data finalizării
03.07.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.388,42 RON

din 3.388,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.