Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RIDICĂRI TOPOGRAFICE ÎN VEDEREA ELABORĂRII DOCUMENTAȚIEI SF+ PT+DE, PE O LUNGIME DE 3.5KM.
- Număr anunț
- DA22934972
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNA (CUI 4546960)
- Furnizor / câștigător
- M GEOMET SURVEY SRL (CUI 37370932)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 11:01
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.500 RON
din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro