Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oxigen medicinal comprimat in butelii de 10L, in butelii de 5L, taxa incarcare butelii HC
- Număr anunț
- DA22962697
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406,01 RON
- Valoare atribuită
- 406,01 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 13:40
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
406,01 RON
din 406,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro