Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale de intretinere
- Număr anunț
- DA22962085
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF.NICOLAE (CUI 2540970)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.174,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.174,71 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 13:18
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.174,71 RON
din 1.174,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro