Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix Bic Soft Feel Clic Grip albastru

Număr anunț
DA22961629
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30197620-8 · Hartie pentru scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49,44 RON
Valoare atribuită
49,44 RON
Data publicării
07.05.2019 13:01
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49,44 RON

din 49,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.