Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie papetarie

Număr anunț
DA22958507
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,72 RON
Valoare atribuită
314,72 RON
Data publicării
07.05.2019 11:19
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,72 RON

din 314,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.