Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix cu gel My King Pensan

Număr anunț
DA22957492
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA GALATI (CUI 3127247)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,64 RON
Valoare atribuită
29,64 RON
Data publicării
07.05.2019 10:47
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,64 RON

din 29,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.