Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJ 120L

Număr anunț
DA22957374
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
Furnizor / câștigător
KALMAN DISTRIBUTION SRL (CUI RO9930937)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
07.05.2019 10:44
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.