Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR PHILIPS 21.5 223V5LSB2/10

Număr anunț
DA22957156
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA SATU MARE (CUI 12310099)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975,72 RON
Valoare atribuită
975,72 RON
Data publicării
07.05.2019 10:37
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975,72 RON

din 975,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.