Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 30,5% sub estimat

MATERIALE PENTRU DESEURI MEDICALE

Număr anunț
DA22956499
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
31219000-4 · Cutii de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.165 RON
Valoare atribuită
2.200 RON 30,5% sub estimat
Data publicării
07.05.2019 10:15
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 3.165 RON estimat 30,5%

Adjudecat la 69,5% din estimat · economie 965 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.