Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale papetarie si birotica
- Număr anunț
- DA22955724
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Ion Minulescu" Pitesti (CUI 29467714)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.660,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.660,03 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 09:51
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.660,03 RON
din 1.660,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro