Ofertă acceptată Cumpărare directă

OGLINDA V8

Număr anunț
DA22954227
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA (CUI 4514853)
Furnizor / câștigător
OPEXIM SRL (CUI RO3802041)
Cod CPV
42419200-8 · Piese pentru camioane de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,43 RON
Valoare atribuită
21,43 RON
Data publicării
07.05.2019 08:59
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,43 RON

din 21,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.