Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,6% sub estimat
Materiale de intretinere
- Număr anunț
- DA22952979
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.203,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.970,87 RON 10,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 18:41
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.970,87 RON
din 2.203,67 RON estimat
10,6%
Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 232,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.