Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie produse papetarie

Număr anunț
DA22951790
Autoritate contractantă
Asociatia Metropolitana pentru Dezvoltare Durabila a Transportului Public Brasov (CUI 31533577)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,69 RON
Valoare atribuită
139,69 RON
Data publicării
06.05.2019 15:29
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,69 RON

din 139,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.