Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat
pachet igienico sanitar
- Număr anunț
- DA22951744
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552,77 RON
- Valoare atribuită
- 538,57 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 15:27
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
538,57 RON
din 552,77 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 14,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.