Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
SACI MENAJERI DIV.
- Număr anunț
- DA22942098
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,57 RON
- Valoare atribuită
- 108,60 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 10:10
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 07:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108,60 RON
din 109,57 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 0,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.