Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC C4 ANTISOC-10 pentru IALOMITA

Număr anunț
DA22927633
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,10 RON
Valoare atribuită
133,10 RON
Data publicării
02.05.2019 11:55
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,10 RON

din 133,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.