Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET REPARATII OCOL

Număr anunț
DA22955434
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC PLAIURILE HENIULUI RA (CUI RO25492677)
Furnizor / câștigător
GOSEN AUTO SERVICE SRL (CUI 35439034)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.958,83 RON
Valoare atribuită
1.958,83 RON
Data publicării
07.05.2019 09:41
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.958,83 RON

din 1.958,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.