Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicatoare circulatie - Acces interzis
- Număr anunț
- DA22955087
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO TRAFIC S.R.L. (CUI RO27931698)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,50 RON
- Valoare atribuită
- 187,50 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 09:29
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
187,50 RON
din 187,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro