Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECT TEHNIC si expertiza pentru desfiintare cladire Nicolae Balcescu nr.10
- Număr anunț
- DA22949338
- Autoritate contractantă
- Municipiul Calafat (CUI 4554424)
- Furnizor / câștigător
- EDGE PROIECT SRL (CUI 24835564)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.735,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.735,50 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 14:00
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.735,50 RON
din 11.735,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro