Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare termica imobil bdul 21 Decembrie 1989 nr. 90-Lucrari de asfaltare curte

Număr anunț
DA22952192
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Furnizor / câștigător
DUCU CONSTRUCTII SRL (CUI 16905260)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.638,20 RON
Valoare atribuită
16.638,20 RON
Data publicării
06.05.2019 15:50
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.638,20 RON

din 16.638,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.