Ofertă refuzată Cumpărare directă

reactiv NESSLER pa 1000 ML / REACTIV NESLER

Număr anunț
DA22955547
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BRASOV (CUI 4443272)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,50 RON
Valoare finală
67,50 RON
Data publicării
07.05.2019 09:45
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.