Ofertă acceptată Cumpărare directă

BURETE SPUMA POLIURETANICA 1X2 M G 15CM

Număr anunț
DA40757342
Autoritate contractantă
TEATRUL ANTON PANN RM. VALCEA (CUI 2649480)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,46 RON
Valoare atribuită
245,46 RON
Data publicării
03.07.2026 11:15
Termen limită
08.07.2026 17:00
Data finalizării
03.07.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,46 RON

din 245,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.