Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIDINEA CORP SI SUPORT PVC , BISON FLOORING 12 KG AD PARDOSE
- Număr anunț
- DA22946498
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,96 RON
- Valoare atribuită
- 108,96 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:27
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108,96 RON
din 108,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro