Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii de asistenta si consultanta in exploatarea programului winmentor
- Număr anunț
- DA22932953
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI Bacau (CUI 4278256)
- Furnizor / câștigător
- MACHIDON N. IULIAN ALEXANDRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 25385522)
- Cod CPV
- 72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare finală
- 1.200 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 09:16
- Data finalizării
- 07.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.