Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de curatenie si Articole de papetarie

Număr anunț
DA22958442
Autoritate contractantă
Comuna Aschileu (Primaria Aschileu) (CUI 4791935)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967,61 RON
Valoare atribuită
967,61 RON
Data publicării
07.05.2019 11:17
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

967,61 RON

din 967,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.