Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA22953973
Autoritate contractantă
COMUNA HELESTENI (PRIMARIA COMUNEI HELESTENI) (CUI 4541300)
Furnizor / câștigător
DORU TERM-INSTAL SRL (CUI RO20962514)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,56 RON
Valoare atribuită
257,56 RON
Data publicării
07.05.2019 08:48
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,56 RON

din 257,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.