Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse curatenie
- Număr anunț
- DA22949151
- Autoritate contractantă
- GRADINITA LUMEA PRICHINDEILOR (CUI 18004650)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.311,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.311,50 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 13:55
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 08:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.311,50 RON
din 1.311,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro