Ofertă acceptată
Cumpărare directă
loctite + solutie de curatat loctite
- Număr anunț
- DA22870654
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ASPAD COM SRL (CUI 12863889)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,72 RON
- Valoare atribuită
- 319,72 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 15:26
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,72 RON
din 319,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro